Logistics Employee Reload UPS Amsterdam Polish

  • Reference Number: 217850
  • Job Published: October 10, 2024
  • Form of employment: Temporary
  • rate: € 14,00 Per Hour
  • Education : VMBO / MAVO
  • Industry: Production of other means of transport
  • Specialization: Logistiek
  • Experience Level: 0 -1 year
  • Job Type: Fulltime

header-funct-public

Twój zakres obowiązków:
Chcesz dobrze zarobić, ale jednocześnie mieć czas na inne sprawy w swoim życiu? Nie martw się, Manpower ma pracę dla Ciebie! Oprócz godzinowej stawki brutto w wysokości 14,45 €, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu i zaczniesz od razu budować swoją emeryturę. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej i nie zapomnij aplikować!

Dla UPS w Amsterdamie, agencja pracy tymczasowej Manpower szuka od zaraz kilku pracowników logistyki na część etatu.

Jako pracownik magazynu w UPS pracujesz zawsze w zespole, co stanowi idealne połączenie ciężkiej pracy i towarzyskości. W tej funkcji pracujesz starannie i dokładnie, z uwagą na cele, wykonując następujące czynności:
•    Przetwarzanie przychodzących towarów i paczek
•    Sortowanie przesyłek według kodu pocztowego
•    Załadunek i rozładunek ciężarówek zgodnie z trasą
•    Skanowanie i kontrola paczek oraz dokumentów

Uwaga! Data rozpoczęcia tej funkcji to: 5-10-2024

To oferujemy:
•    Wynagrodzenie brutto w wysokości 14,45 € za godzinę
•    Możliwość przejęcia przez UPS przy dobrym wykonywaniu pracy
•    Dodatki za urlop w wysokości 1,55%
•    Zwrot kosztów dojazdu do maksymalnie 7,29 € netto na dzień pracy
•    Szkolenie w trakcie pracy i różne możliwości awansu na inne stanowiska
•    Dodatkowa premia 50%
•    Budowanie emerytury poprzez Manpower
•    Darmowy dostęp do Manpower Academy, platformy e-learningowej Manpower

header-over-companydesc

Tutaj będziesz pracować
Praca w UPS oznacza pracę w międzynarodowej, czołowej firmie logistycznej. Będziesz pracować w dużym, nowoczesnym budynku, gdzie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. UPS koncentruje się głównie na dostarczaniu paczek i logistycznych zadaniach z tym związanych. Na hali pracy panuje atmosfera, jakbyś wspólnie z dobrymi przyjaciółmi zabierał się do pracy.

Godziny pracy
Pracujesz w soboty od 4:00 do 8:00. Za tę zmianę wynagrodzenie wynosi 14,45 € brutto za godzinę plus dodatkowa premia 50%.

Czy masz już doświadczenie jako pracownik logistyki, pracownik magazynu, orderpicker lub loodsmedewerker? Wtedy masz przewagę! Czy ta funkcja brzmi dla Ciebie świetnie, ale wolisz pracować wieczorami? W takim razie oferta pracy pod tym linkiem może być dla Ciebie!
Chcesz niedługo zacząć pracę jako loodsmedewerker w UPS? Nie czekaj dłużej i aplikuj od razu!

Requisiti di intestazione

Nasze wymagania
•    Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego ze względu na bezpieczeństwo
•    Minimum osiemnaście lat ze względu na godziny pracy
•    Świadectwo zachowania prawa (VOG), które potwierdza brak przeszłości kryminalnej
•    Fizyczna zdolność do długotrwałej pracy fizycznej (schylanie się, podnoszenie do maksymalnie 23 kilogramów, dużo chodzenia i stania)
•    Własny transport (rower, samochód, skuter itp.), aby dotrzeć na miejsce pracy

Chcesz niedługo zacząć pracę jako pracownik logistyki w UPS? Nie czekaj dłużej i aplikuj od razu!

  • Development opportunities
  • Pension scheme
  • Travel allowance