Logistics Employee Reload UPS Eindhoven Polish

  • Reference Number: 217854
  • Posted: October 10, 2024
  • Form of employment: Temporary
  • rate: € 14,00 Per Hour
  • education : VMBO / MAVO
  • Industry: Production of other means of transport
  • specialization: Logistiek
  • experience-level: 0 -1 year
  • Full-time/Part-time: Fulltime

header-funct-public

Twój zakres obowiązków:
Chcesz dobrze zarabiać, ale jednocześnie mieć czas na inne sprawy w życiu? Nie martw się, Manpower ma dla Ciebie pracę! Oprócz wynagrodzenia brutto w wysokości 14,45 EUR za godzinę, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu i od razu zaczniesz odkładać na emeryturę. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej i nie zapomnij aplikować!

Agencja pracy tymczasowej Manpower poszukuje od zaraz kilku pracowników logistycznych na część etatu dla UPS w Eindhoven.

Uwaga: data rozpoczęcia pracy to 26-10-2024.

Jako pracownik magazynowy w UPS zawsze pracujesz w zespole, co gwarantuje idealne połączenie ciężkiej pracy i towarzyskości. W tej roli będziesz pracować starannie i dokładnie, skupiając się na celach, wykonując następujące zadania:
•    Przetwarzanie przychodzących towarów i paczek
•    Sortowanie przesyłek według kodów pocztowych
•    Załadunek i rozładunek ciężarówek zgodnie z trasą
•    Skanowanie i kontrola paczek i dokumentów
Uwaga! Data rozpoczęcia pracy to: 26-10-2024.

To oferujemy:
•    Wynagrodzenie brutto w wysokości 14,45 EUR na godzinę
•    Możliwość przejęcia przez UPS w przypadku dobrej pracy
•    Dodatek za czas wolny w wysokości 1,55%
•    Zwrot kosztów dojazdu do maksymalnie 7,29 EUR netto za dzień pracy
•    Szkolenie podczas pracy i różne możliwości awansu na inne stanowiska
•    Dodatek w wysokości 50%
•    Budowanie emerytury przez Manpower
•    Darmowy dostęp do Manpower Academy, platformy e-learningowej Manpower

header-over-companydesc

Tu będziesz pracować
Twój nowy pracodawca to UPS, duży gracz logistyczny. Na pewno słyszałeś o tej organizacji! UPS dba o to, by paczki docierały na właściwe adresy na całym świecie. Organizacja jest zorientowana na klienta i oferuje wiele możliwości rozwoju dla swoich pracowników. W lokalizacji w Heerenveen panuje przyjazna atmosfera pracy. Czy wkrótce zaczniesz tam pracować?

Godziny pracy

Godziny pracy na tym stanowisku to od 4:00 do 8:00. Usługa na część etatu to 4 godziny tygodniowo.
Jeśli mówisz także trochę po angielsku, to masz dodatkowy atut! Ponadto byłoby korzystnie, gdybyś mieszkał w (okolicy) Heerenveen.
Spełniasz wszystkie wymagania? Nie czekaj dłużej i aplikuj już dziś!

header-requirements

Nasze wymagania
•    Zdolność do wykonywania fizycznie cięższej pracy, ze względu na załadunek i rozładunek
•    Dobra znajomość języka niderlandzkiego, ze względu na instrukcje pracy w tym języku
•    Możliwość uzyskania VOG (Zaświadczenie o Niekaralności)
•    Dostępność co najmniej 16 godzin tygodniowo

  • Travel allowance