Logistics Employee Reload UPS Utrecht Polish

  • Reference Number: 217856
  • Posted: October 10, 2024
  • Form of employment: Temporary
  • Salary: € 14,00 Per Hour
  • Education : VMBO / MAVO
  • Industry: Production of other means of transport
  • Specialization: Logistiek
  • Minimum experience: 0 -1 year
  • Full-time/Part-time: Fulltime

Job description

Twój zakres obowiązków:
Szukasz pracy na część etatu, którą można połączyć z nauką lub jednym z Twoich hobby? To idealna okazja dla Ciebie! Jako pracownik magazynowy pracujesz w nocy od 4:00 do 8:00. Za swoją ciężką pracę otrzymujesz wynagrodzenie brutto w wysokości 14,45 EUR za godzinę oraz zwrot kosztów podróży. Czy to nie jest wystarczający powód, by wcześnie wstać? Czytaj dalej i nie zapomnij aplikować!

Agencja pracy Manpower poszukuje dla UPS w Utrecht kilku pracowników magazynowych do pracy nocnej.

Uwaga: data rozpoczęcia tej funkcji to 28-09-2024.

Razem z kolegami pracujesz w nocy w magazynie UPS, gdzie wspólnie wykonujecie różne zadania logistyczne. Ważne jest, abyś był silny fizycznie, ponieważ będziesz wykonywać cięższe prace, takie jak dużo chodzenia, dźwigania, noszenia paczek i inne powtarzalne zadania. Twoje konkretne obowiązki to:
  • Przetwarzanie przychodzących towarów i paczek
  • Sortowanie przesyłek według kodu pocztowego
  • Ładowanie i rozładowywanie ciężarówek według trasy (w zależności od zmiany)
  • Skanowanie i kontrola paczek i dokumentów

To oferujemy:
  • Wynagrodzenie brutto 14,45 EUR na godzinę
  • Kontrakt tymczasowy przez Manpower z możliwością stałego kontraktu
  • Część etatu do czterech godzin tygodniowo
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z regulaminem pracodawcy i dodatek za czas wolny 1,55%
  • Budowanie emerytury
  • Dostęp do Manpower Academy, platformy e-learningowej Manpower
  • Szkolenie w pracy i różne możliwości awansu na inne stanowiska
  • Tu będziesz pracować

About the Company

Zaczniesz pracę w UPS, czołowym międzynarodowym dostawcy usług logistycznych w Utrecht. Na miejscu panuje rodzinna atmosfera, gdzie ciężka praca przeplata się z zabawą i humorem. UPS promuje proaktywne działanie na rzecz klientów, co jest widoczne w całej organizacji. Istnieje wiele możliwości szkoleń i awansu w firmie.

Godziny pracy
W tej pracy na część etatu pracujesz od 12 do 20 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku od 4:00 do 8:00.

Jeśli masz doświadczenie jako pracownik magazynowy, logistyk, sortowacz poczty, pracownik magazynu, zbieracz zamówień lub w podobnej roli, masz dodatkowy atut! Ponadto byłoby korzystnie, gdybyś mieszkał w (okolicy) Utrecht, Nieuwegein, Zeist, Amersfoort, Hilversum lub Woerden.
Jeśli widzisz siebie w tej roli i chcesz ubiegać się o nią, aplikuj jeszcze dziś, zanim oferta zostanie zamknięta, a Manpower skontaktuje się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych!

Requirements

Nasze wymagania
•    Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego, ze względu na instrukcje bezpieczeństwa
•    Co najmniej osiemnaście lat ze względu na godziny pracy
•    Zaświadczenie o Niekaralności (VOG)
•    Fizyczna zdolność do długotrwałej ciężkiej pracy, w tym zginanie, podnoszenie do maksymalnie 23 kilogramów, dużo chodzenia i stania
•    Dostępność co najmniej 12 godzin tygodniowo
•    Własny transport do miejsca pracy (np. rower, skuter, samochód)