CEVA Venray Logistiek Medewerker

  • Reference Number: 218235
  • Posted: October 17, 2024
  • Form of employment: Temporary
  • Salary: € 13,00 Per Hour
  • Education : VMBO / MAVO
  • Industry: Production of other means of transport
  • Specialization: Logistiek
  • Minimum experience: 0 -1 year
  • Full-time/Part-time: Fulltime

Job description

Pracownik magazynu CEVA Logistics Venray

Twój zakres obowiązków:

CEVA potrzebuje Cię jako pracownika magazynu! Dlaczego? Masz ukończone co najmniej osiemnaście lat, dobrze posługujesz się językiem angielskim i jesteś w stanie uzyskać zaświadczenie o niekaralności (VOG). Dodatkowo jesteś samodzielny, ponieważ masz własny transport do pracy! Tak wartościowy kandydat jak Ty zasługuje na odpowiednią nagrodę. Jak brzmi wynagrodzenie brutto w wysokości 13,68 euro na godzinę, zwrot kosztów podróży, możliwość otrzymania umowy o pracę w CEVA oraz plan emerytalny? Dokładnie! Jak muzyka dla Twoich uszu? Nie zwlekaj więc, aplikuj już dziś!

Agencja pracy Manpower poszukuje od zaraz kilku pracowników magazynu do CEVA Logistics w Venray do:

· Załadunku i rozładunku produktów

· Przetwarzania przychodzących towarów za pomocą skanera ręcznego

· Kompletowania zamówień

· Wprowadzania danych do systemu ERP

· Pakowania i przepakowywania produktów

· Wsparcia i pomocy przy różnych zadaniach magazynowych i pakowaniu

A to wszystko w przyjaznej, otwartej atmosferze. Twoi przyszli koledzy w CEVA ocenili swoje doświadczenia zawodowe na 8,2 na 10! "Firma jest dobra, a warunki pracy są doskonałe" oraz "Świetna pomoc i topowa obsługa, dobra opieka i dużo zrozumienia". Czy zostaniesz następnym szczęśliwym pracownikiem w CEVA?

To oferujemy

· Wynagrodzenie brutto w wysokości 13,68 euro na godzinę

· Dodatek za pracę wieczorem w wysokości 35% (po godzinie 21:00)

· Dodatek za pracę w weekendy od 50% do 100%

· Szansa na bezpośredni kontrakt z CEVA Logistics

· Zwrot kosztów podróży do maksymalnie 14,95 euro za każdy przepracowany dzień

· Składki emerytalne przez Manpower

· Możliwości uzyskania certyfikatu na wózek widłowy lub wózek boczny

· Świeże owoce jako dodatkowy bonus w przerwach

About the Company

Gdzie będziesz pracować?

Będziesz pracować jako pracownik magazynu w CEVA Logistics w Venray. Twój zespół czeka z entuzjazmem na Twoje przybycie. Panuje tam nieformalna atmosfera, a praca ma sprawiać przyjemność. CEVA to nie tylko fajny pracodawca, ale także firma, która dba o swoich.

Requirements

Oto co zabierasz ze sobą:
  • Osiemnaście lat lub więcej (ze względu na godziny pracy)
  • Znajomość języka angielskiego w związku z instrukcjami pracy
  • Dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo i chęć pracy na dwie zmiany
  • Być w stanie złożyć zaświadczenie o niekralności (VOG).
  • Własny transport (np. samochód, rower lub motorower) na dojazd do Venray (do miejsca pracy nie można dojechać komunikacją miejską)