Logistics Employee Reload UPS Eindhoven Polish

  • Vacaturenummer: 217854
  • Geplaatst: oktober 10, 2024
  • Soort dienstverband: Uitzenden
  • Salaris: € 14,00 Per uur
  • Opleiding : VMBO / MAVO
  • Industrie: Productie van overige transportmiddelen
  • Specialisatie: Logistiek
  • Minimale ervaring: 0-1 jaar
  • Fulltime/Parttime: Fulltime

Dit ga je doen

Twój zakres obowiązków:
Chcesz dobrze zarabiać, ale jednocześnie mieć czas na inne sprawy w życiu? Nie martw się, Manpower ma dla Ciebie pracę! Oprócz wynagrodzenia brutto w wysokości 14,45 EUR za godzinę, otrzymasz zwrot kosztów dojazdu i od razu zaczniesz odkładać na emeryturę. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej i nie zapomnij aplikować!

Agencja pracy tymczasowej Manpower poszukuje od zaraz kilku pracowników logistycznych na część etatu dla UPS w Eindhoven.

Uwaga: data rozpoczęcia pracy to 26-10-2024.

Jako pracownik magazynowy w UPS zawsze pracujesz w zespole, co gwarantuje idealne połączenie ciężkiej pracy i towarzyskości. W tej roli będziesz pracować starannie i dokładnie, skupiając się na celach, wykonując następujące zadania:
•    Przetwarzanie przychodzących towarów i paczek
•    Sortowanie przesyłek według kodów pocztowych
•    Załadunek i rozładunek ciężarówek zgodnie z trasą
•    Skanowanie i kontrola paczek i dokumentów
Uwaga! Data rozpoczęcia pracy to: 26-10-2024.

To oferujemy:
•    Wynagrodzenie brutto w wysokości 14,45 EUR na godzinę
•    Możliwość przejęcia przez UPS w przypadku dobrej pracy
•    Dodatek za czas wolny w wysokości 1,55%
•    Zwrot kosztów dojazdu do maksymalnie 7,29 EUR netto za dzień pracy
•    Szkolenie podczas pracy i różne możliwości awansu na inne stanowiska
•    Dodatek w wysokości 50%
•    Budowanie emerytury przez Manpower
•    Darmowy dostęp do Manpower Academy, platformy e-learningowej Manpower

Hier ga je werken

Tu będziesz pracować
Twój nowy pracodawca to UPS, duży gracz logistyczny. Na pewno słyszałeś o tej organizacji! UPS dba o to, by paczki docierały na właściwe adresy na całym świecie. Organizacja jest zorientowana na klienta i oferuje wiele możliwości rozwoju dla swoich pracowników. W lokalizacji w Heerenveen panuje przyjazna atmosfera pracy. Czy wkrótce zaczniesz tam pracować?

Godziny pracy

Godziny pracy na tym stanowisku to od 4:00 do 8:00. Usługa na część etatu to 4 godziny tygodniowo.
Jeśli mówisz także trochę po angielsku, to masz dodatkowy atut! Ponadto byłoby korzystnie, gdybyś mieszkał w (okolicy) Heerenveen.
Spełniasz wszystkie wymagania? Nie czekaj dłużej i aplikuj już dziś!

Dit neem je mee

Nasze wymagania
•    Zdolność do wykonywania fizycznie cięższej pracy, ze względu na załadunek i rozładunek
•    Dobra znajomość języka niderlandzkiego, ze względu na instrukcje pracy w tym języku
•    Możliwość uzyskania VOG (Zaświadczenie o Niekaralności)
•    Dostępność co najmniej 16 godzin tygodniowo

  • Reiskostenvergoeding

De sollicitatieprocedure

1. Zo solliciteer je
Leuke vacature? Solliciteer direct met je CV!
2. screening
We nemen je ervaring en kennis door om te bepalen of de functie bij je past.
3. Kort telefonisch interview
Wees telefonisch goed bereikbaar na je sollicitatie. We bellen je binnen twee werkdagen!
4. Contractaanbieding
Je krijgt een contract aangeboden waarin jouw salaris en alle overige voorwaarden staan opgenomen.
5. Beginnen bij je nieuwe baan!
Gefeliciteerd! Je kunt binnenkort starten bij je nieuwe baan!