Logistics Employee Reload UPS Utrecht Polish

  • reference-number: 217856
  • posted: oktober 10, 2024
  • form-of-employment: Uitzenden
  • rate: € 14,00 Per uur
  • education : VMBO / MAVO
  • industry: Productie van overige transportmiddelen
  • specialization: Logistiek
  • experience-level: 0-1 jaar
  • job-type: Fulltime

header-funct-public

Twój zakres obowiązków:
Szukasz pracy na część etatu, którą można połączyć z nauką lub jednym z Twoich hobby? To idealna okazja dla Ciebie! Jako pracownik magazynowy pracujesz w nocy od 4:00 do 8:00. Za swoją ciężką pracę otrzymujesz wynagrodzenie brutto w wysokości 14,45 EUR za godzinę oraz zwrot kosztów podróży. Czy to nie jest wystarczający powód, by wcześnie wstać? Czytaj dalej i nie zapomnij aplikować!

Agencja pracy Manpower poszukuje dla UPS w Utrecht kilku pracowników magazynowych do pracy nocnej.

Uwaga: data rozpoczęcia tej funkcji to 28-09-2024.

Razem z kolegami pracujesz w nocy w magazynie UPS, gdzie wspólnie wykonujecie różne zadania logistyczne. Ważne jest, abyś był silny fizycznie, ponieważ będziesz wykonywać cięższe prace, takie jak dużo chodzenia, dźwigania, noszenia paczek i inne powtarzalne zadania. Twoje konkretne obowiązki to:
  • Przetwarzanie przychodzących towarów i paczek
  • Sortowanie przesyłek według kodu pocztowego
  • Ładowanie i rozładowywanie ciężarówek według trasy (w zależności od zmiany)
  • Skanowanie i kontrola paczek i dokumentów

To oferujemy:
  • Wynagrodzenie brutto 14,45 EUR na godzinę
  • Kontrakt tymczasowy przez Manpower z możliwością stałego kontraktu
  • Część etatu do czterech godzin tygodniowo
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z regulaminem pracodawcy i dodatek za czas wolny 1,55%
  • Budowanie emerytury
  • Dostęp do Manpower Academy, platformy e-learningowej Manpower
  • Szkolenie w pracy i różne możliwości awansu na inne stanowiska
  • Tu będziesz pracować

header-over-companydesc

Zaczniesz pracę w UPS, czołowym międzynarodowym dostawcy usług logistycznych w Utrecht. Na miejscu panuje rodzinna atmosfera, gdzie ciężka praca przeplata się z zabawą i humorem. UPS promuje proaktywne działanie na rzecz klientów, co jest widoczne w całej organizacji. Istnieje wiele możliwości szkoleń i awansu w firmie.

Godziny pracy
W tej pracy na część etatu pracujesz od 12 do 20 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku od 4:00 do 8:00.

Jeśli masz doświadczenie jako pracownik magazynowy, logistyk, sortowacz poczty, pracownik magazynu, zbieracz zamówień lub w podobnej roli, masz dodatkowy atut! Ponadto byłoby korzystnie, gdybyś mieszkał w (okolicy) Utrecht, Nieuwegein, Zeist, Amersfoort, Hilversum lub Woerden.
Jeśli widzisz siebie w tej roli i chcesz ubiegać się o nią, aplikuj jeszcze dziś, zanim oferta zostanie zamknięta, a Manpower skontaktuje się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych!

header-requirements

Nasze wymagania
•    Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego, ze względu na instrukcje bezpieczeństwa
•    Co najmniej osiemnaście lat ze względu na godziny pracy
•    Zaświadczenie o Niekaralności (VOG)
•    Fizyczna zdolność do długotrwałej ciężkiej pracy, w tym zginanie, podnoszenie do maksymalnie 23 kilogramów, dużo chodzenia i stania
•    Dostępność co najmniej 12 godzin tygodniowo
•    Własny transport do miejsca pracy (np. rower, skuter, samochód)

    application-process

    1. Zo solliciteer je
    Leuke vacature? Solliciteer direct met je CV!
    2. screening
    We nemen je ervaring en kennis door om te bepalen of de functie bij je past.
    3. Kort telefonisch interview
    Wees telefonisch goed bereikbaar na je sollicitatie. We bellen je binnen twee werkdagen!
    4. Contractaanbieding
    Je krijgt een contract aangeboden waarin jouw salaris en alle overige voorwaarden staan opgenomen.
    5. Beginnen bij je nieuwe baan!
    Gefeliciteerd! Je kunt binnenkort starten bij je nieuwe baan!